مشاهده فرصت‌های شغلیآگهی‌های استخدام شرکت‌های معتبر ایرانی در Jobinja

رزومه کاری خود را به روز رسانی کنید

رزومه کاری مهمترین عامل تاثیرگذار در استخدام است. با این که شاید خیلی اوقات باید رزومه خود را از ابتدا بنویسید و با قالبی زیبا و کاربردی آن را بسازید، اما می‌‎توانید به روز رسانی رزومه کاری خود به نسخه‎‌ای بهتر و کارآمدتر را نیز در نظر بگیرید. به روز رسانی رزومه کاری قرار نیست روندی وقت‎‌گیر و سخت باشد. با این ۵ راهکار می‎‌توانید خیلی سریع رزومه کاری خود را به نسخه‎‌ای جدیدتر به روز رسانی کنید.

 

از انتهای رزومه کاری شروع کنید.

رزومه کاری

 

خودتان را با نگاه کلی به رزومه کاری خسته نکنید. آخرین مورد درج شده در رزومه کاری خود را در نظر بگیرید و ببینید که آیا مورد جدیدی برای اضافه کردن به این لیست انجام داده‌‎اید یا نه. کارگاه‎‌های آموزشی، آموزش‎‌های حرفه‎‌ای، گواهی‎‌نامه و جوایز جدید مواردی هستند که باید در اولین مرحله به روز رسانی به رزومه کاری قبلی شما اضافه شوند.

 

کجا بوده‎‌اید و قصد دارید به کجا بروید.

رزومه کاری

 

در قدم بعدی، سمت‎‌های شغلی قبلی خود را در نظر بگیرید. ببینید که آیا این سمت‎‌های شغلی هنوز هم با هدف شغلی شما در آینده مرتبط هستند یا خیر. اگر این سمت‌‎های شغلی با کاری که برای آینده خود در نظر دارید، هماهنگ نیستند، آن‎‌ها را از رزومه کاری خود حذف کنید و بیشتر بر روی دستاوردهای فعلی که زندگی حرفه‎‌ای شما را خواهند ساخت، تمرکز کنید. در صورتی که این سمت‎‌های شغلی هنوز هم مرتبط هستند، آن‎‌ها را ویرایش کنید. اولین سمت شغلی درج شده در رزومه کاری شما باید کمترین میزان توجه را به خود جلب کند.

 

بر روی یک سال گذشته تمرکز کنید.

تمرکز خود را بر روی شغلی و یک سال گذشته بگذارید. هر پروژه و دستاورد جدیدی که در سال گذشته رخ داده است را به رزومه خود اضافه کنید. حتی اگر این دستاوردها شامل ارتقا شغلی نبودند، به هر حال هر فعالیت مثبتی از یک سال گذشته را به رزومه خود اضافه کنید.

 

با ظاهری جدید پیش بروید.

اطلاعات جدید باید در قالب ظاهری جدید ارائه داده شوند. ببنید که آیا قالب رزومه شما زیبا و حرفه‎‌ای طراحی شده یا بسیار ساده و بی رنگ و رو است؟ رزومه خود را در قالبی جدید و حرفه‎‌ای و در فرمت‎‌های متفاوت از قبیل Microsoft Word و PDF آماده کنید.

 

ویرایش و غلط‎‌گیری را فراموش نکنید.

رزومه کاری

 

هر بار که رزومه خود را به روز رسانی می‎‌کنید، ممکن است اشتباهات نگارشی و غلط املایی داشته باشید. همیشه چند بار رزومه خود را با دقت بررسی کنید و اشتباهات نگارشی و املایی را تصحیح کنید. حتی بهتر است رزومه خود را در اختیار چند نفر از دوستانتان قرار دهید، تا اشتباهاتی که به چشم شما نیامده را برایتان تصحیح کنند.

 

ارسال رزومه در جابینجا

از این پس در جابینجا می‌توانید فقط با یک کلیک برای فرصت‌های شغلی مورد‌نظرتان رزومه بفرستید.

اطلاعات مورد نیاز برای ارسال رزومه فقط یک بار از شما دریافت می‌شود و از دفعات بعدی، فقط کافی‌است روی گزینه‌ ارسال رزومه کلیک کنید!

 

رزومه کاری

 

همین الان شروع کنید. با کلیک بر روی لینک زیر، پروفایل خود را به صورت رایگان در جابینجا ایجاد و شغل رویایی‌تان را پیدا کنید.

 

ایجاد پروفایل

 

برگرفته شده از monster

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *