مشاهده فرصت‌های شغلیآگهی‌های استخدام شرکت‌های معتبر ایرانی در Jobinja

استخدام دستگاههای اجرایی: آخرین فرصت ثبت‌نام

امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدام دستگاههای اجرایی است.

ثبت نام در آزمون استخدام دستگاههای اجرایی که قرار بود از دوشنبه ۲۸ تیر ماه امسال تا روز يكشنبه ۳ مرداد، ادامه داشته باشد، تا امروز، تاریخ ۶ مرداد تمدید شد.

‎‌بنا بر اطلاعيه‎‌ای که در ۱۵ تیر ماه امسال از سوی روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد، از متقاضيان واجد شرايط دعوت شد تا در سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی كشور شرکت کنند.

آزمون استخدام دستگاههای اجرایی برای استخدام ۱۹۲۵۱ نیروی انسانی در ۱۲ دستگاه اجرايی و ۶۸ دانشگاه از مجموعه دانشگاه‎‌های علوم پزشكی در روز جمعه ۱۹ شهریور سال ۱۳۹۵ برگزار می‎‌شود. در این آزمون هر داوطلب تنها قادر به ثبت‎‌نام در يك رشته شغل محل خواهد بود.

خرید کارت ثبت‎‌نام در این آزمون که از طریق سازمان سنجش کشور صورت می‎‌گیرد، ۲۹ هزار تومان است و داوطبلان باید پس از خرید کارت، سریال ۱۲ رقمی ثبت‎‌نام را یادداشت کنند.

استخدام دستگاههای اجرایی

 

چند نکته مهم برای آزمون استخدام دستگاههای اجرایی

۱- دفترچه راهنمای ثبت‎‌نام را دانلود و به طور دقیق و کامل مطالعه کنید.

۲- حتما شرایط عمومی و اختصاصی درج شده در دفترچه راهنما را بررسی کنید.

۳-  كد ملی، مشخصات شناسنامه‌ای و عكس ارسالی خود را  چند بار بررسی کنید و مطمئن شوید که تمامی اطلاعات را صحیح وارد می‎‌کنید.

۴- بعد از پر کردن فرم تقاضانامه و دريافت كد پيگيری حتما از آن پرينت بگیرید و آن را نگه دارید.

۵-  اطلاعات كارت اعتباری خریداری شده، شماره پرونده و كد پيگيري ثبت‎‌نام خود را تا بعد از اعلام نتايج آزمون استخدام دستگاههای اجرایی نگه دارید.

۶- مراحل ثبت‌نام را با دقت فراوان و خودتان انجام دهید و به کافی‎‌نت‎‌ها و اشخاص دیگر اعتماد نکنید و شماره پرونده و كد پيگيري خود را در اختیار کسی قرار ندهید.

موفق باشید.

 

برگرفته شده از سازمان سنجش آموزش کشور

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *