مشاهده فرصت‌های شغلیآگهی‌های استخدام شرکت‌های معتبر ایرانی در Jobinja

برنامه‌نویس موبایل: چگونه مهارت‌های خود را بهبود دهیم؟

با پیشرفت‌هایی که تکنولوژی موبایل در سال‌‌های اخیر داشته، استخدام برنامه نویس موبایل در سال‌های اخیر رونق بسیاری پیدا کرده است. برنامه‌نویسی برنامه‌های موبایل به عنوان یکی از چالش‌برانگیزترین زمینه‌های کاری اخیر هر روز در حال پیشرفت است و شرکت‌های تلفن همراه، هر روز به ایده‌های جدیدتری برای پاسخگویی به انتظارات کاربران نیاز دارند. توسعه‌دهندگان موفق نرم‌افزارهای تلفن همراه، ساعت‌ها زمان خود را صرف طراحی و ساخت برنامه‌های کاربردی جدید تلفن همراه می‌کنند تا در نهایت به موفقیت برسند. اگر شما هم دوست دارید به عنوان برنامه‌نویس اپلیکیشن‌های موبایل استخدام شوید، با خواندن نکات زیر چند قدم از بقیه جلوتر باشید.

 

استخدام برنامه نویس موبایل

 

نقطه قوت خود را پیدا کنید. در دنیای امروز، برنامه‌های کاربردی تلفن همراه می توانند با زبان‌های مختلفی از قبیل فلش، جاوا، پایتون و غیره توسعه پیدا کنند. شما باید پلت‌فرم مناسب به خود که کار کردن با آن برایتان راحت است را پیدا کنید. زبان‌های برنامه‌نویسی نرم‌افزارهای تلفن همراه را بیاموزید. Qt، جاوا، ادوبی فلش Lite، پایتون، زبان Objective-C و Xcode های مخصوص زبان توسعه نرم‌افزارهای اپل… دست شما در انتخاب باز است. مهارت‌های خود را تجزیه و تحلیل کنید. تصمیم بگیرید که آیا واقعا به طراحی اپلیکیشن علاقه‌مند هستید یا فقط ایدهای در سر دارید و به کسی برای پیاده‌سازی ایده‌هایتان نیاز دارید. قبل از شروع به توسعه ایده‌هایتان، یک طرح کسب و کار تهیه کنید و ماموریت‌های برجسته، اهداف، مخاطبان، برنامه‌های آینده و بودجه خود را مشخص کنید. تیمی از افراد آگاه، با تجربه و قابل اعتماد جمع‌آوری کنید. از آنچه در این صنعت اتفاق می‌افتد و خبرهای بروز آگاه باشید. در انجمن‌های مربوط و خبرنامه‌ها عضوشوید و در مورد اتفاقات جدید مطالعه کنید. با برنامه‌نویسان حرفه‌ای مویابل در ارتباط باشید و نظر آن‌ها در مورد روند پیشرفت کار خود بپرسید.

 

استخدام برنامه نویس موبایل

 

در کنفرانس‌های سازماندهی‌شده برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار تلفن همراه شرکت کنید. اصولا کارشناسان صنایع مربوط در این کنفرانس‌ها حضور دارند و ممکن است فرصتی برای به نمایش گذاشتن ایده‌های خود به آن‌ها پیدا کنید. هر بار توسعه بخشی از نرم‌افزار شما به پایان رسید، فورا تست آن را انجام دهید. این مورد به شما کمک می‌کند تا تصویری واقعی از نحوه کار کردن برنامه خود داشته باشید و تغییرات لازم را در  نظر بگیرید. بازاریابی را فرموش نکنید. در حال حاضر، بهترین استراتژی برای بازاریابی نرم‌افزارهای تلفن همراه به طور عمده بر روی جهان وب متمرکز می‌شود. نرم‌افزار خود را در یکی از فروشگاه‌های نرمافزار تلفن همراه در اختیار کاربران قرار دهید، به دقت نظرات آن‌ها را بررسی کنید و از آن‌ها را برای ایجاد تغییرات و اصلاحات استفاده کنید.

 

استخدام برنامه نویس موبایل

اگر برنامه نویس موبایل هستید و دنبال کار می‌گردید، فرصت‌های شغلی استخدام برنامه نویس موبایل در جابینجا را از دست ندهید.

برای دیدن فرصت‌های شغلی استخدام برنامه نویس موبایل اینجا یا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

فرصت‌های شغلی برنامه نویس موبایل

برگرفته شده از wikihow

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *